V rámci narozeninových oslav vystoupí Dan Bárta se skupinou Illustratosphere

Dalším dárkem k 25. výročí založení naší univerzity je koncert několikanásobného držitele ceny Anděl v kategorii Zpěvák roku, Dana Bárty. Narozeninové vstupné pořídíte v předprodeji již nyní, a to za symbolických 125 korun.

Dan Bárta je jedním z mála mužských jazzových vokalistů v Evropě s vynikající technikou zpěvu a originálním repertoárem. Spolu se sestavou prvotřídních hudebníků, kterou tvoří Filip Jelínek – klávesy, trombon, perkuse, Robert Balzar – kontrabas a basa, Míra Chyška – kytara a Jiří Slavíček – bicí, okouzlí famózním hudebním zážitkem i nejnáročnější publikum!

Západočeská univerzita chystá jejich koncert na 19. října od 21 hodin v areálu plzeňského DEPO2015. Vstupenky jsou v prodeji již nyní na portále goout. Více o koncertě sledujte zde.