22. ročník Veletrhu pracovních příležitostí při ZČU v Plzni se blíží

Další ročník Veletrhu pracovních příležitostí proběhne ve středu 22. března 2017 od 10:00 do 16:00 hodin v prostorách univerzitního kampusu na Borech – v budovách Fakulty elektrotechnické, Fakulty strojní, Fakulty aplikovaných věd a Univerzitní knihovny.

Veletrh pořádá Stavovská unie studentů ZČU, studentská organizace IAESTE LC Plzeň a Západočeská univerzita v Plzni.

Hlavním cílem veletrhu je navázání kontaktu a spolupráce mezi studenty a absolventy Západočeské univerzity v Plzni a českou i zahraniční firemní sférou.

Veletrh představí okolo 170 firem a pomůže nastartovat kariéru více než 4000 návštěvníkům.
Jak vypadal poslední ročník si můžete prohlédnout ve fotogalerii či si projít závěrečnou zprávu.

Více informací na www.veletrh.zcu.cz.