Nové číslo časopisu ZČU&… představuje studenty a jejich aktivity

Inspirativní čtení přináší právě vydaný časopis ZČU&Studenti. Na čtyřiceti stranách představuje zajímavé studenty Západočeské univerzity, jejich projekty a aktivity. Nechybí ani oblíbené fotostrany či seznámení se studentskými organizacemi.

V elektronické podobě se do něj můžete začíst na webu ZČU, k dispozici v tištěné podobě je ve stojáncích na všech fakultách.

Těšit se můžete na rozhovory s mladým designérem Markem Weidlichem, fotografem Dakaru Jiřím Šimečkem, úspěšnou sprinterkou Terezou Petržilkovou, Zdeňkem Eliášem, který strávil rok na studiích ve Finsku, nebo Izzatem Kassem Hannou, který pochází ze Sýrie a studium absolvuje na ZČU.

Univerzitní časopis ZČU& … věnovaný studentům navazuje na čtyři předchozí čísla, jež se zaměřila na absolventy, vědu, umění a 25. výročí ZČU.

Přejeme příjemné inspirativní čtení!