Ocenění HR Award získala také Fakulta právnická

Prestižní známku HR Excellence in Research Award udělila Evropská komise Západočeské univerzitě už posedmé. Fakulta právnická se díky ocenění oficiálně stává důvěryhodným zaměstnavatelem. HR Award totiž komise uděluje “za excelenci v péči o lidské zdroje ve vědeckém prostředí” a pro fakultu to znamená závazek dodržovat personální Strategii lidských zdrojů pro výzkumné pracovníky (HRS4R), která vychází z Evropské charty výzkumných pracovníků a Kodexu chování pro přijímání výzkumných pracovníků.

“Získání této prestižní známky si velmi ceníme,” okomentovala úspěch proděkanka Petra Hrubá Smržová.
Fakulta právnická je už sedmou součástí Západočeské univerzity v Plzni, kterým HR Award patří. Před ní ji získalo výzkumné centrum NTC a dále fakulty elektrotechnická, strojní a aplikovaných věd se svými výzkumnými centry, Fakulta filozofická a Fakulta pedagogická.