Pozvánka na 29. reprezentační ples ZČU

Srdečně zveme naše absolventy na 29. reprezentační ples Západočeské univerzity, který se odehraje v sobotu 14. března v Měšťanské besedě. Hvězdou večera se tentokrát stane zpěvačka Ilona Csáková. Své taneční umění předvedou vítězové 10. řady StarDance Veronika Khek Kubařová a Dominik Vodička. K tanci a poslechu zahraje plzeňský Taneční orchestr Miroslava Novotného. Zájemci se budou moci naučit maďarský národní tanec čardáš a chybět nebude ani půlnoční překvapení. Prozradíme, že se bude týkat výročí, které si po celý tento akademický rok Západočeská univerzita připomíná, tedy 70. výročí technického vysokého školství v Plzni. Letošní ples se totiž ponese právě v duchu oslav tohoto významného jubilea.
Vstupenky ve výši 450, 350 a 270 korun je možné zakoupit na webu Měšťanské besedy.