Přijďte se se společně potkat na Festival absolventů

Na pátek 2. listopadu připravuje Západočeská univerzita v Plzni již páté setkání svých absolventů.  Festival absolventů je určen všem absolventům Západočeské univerzity, kteří by se rádi opět potkali se svými spolužáky, vyučujícími a prohlédli si svoji alma mater, jak se od dob jejich studií změnila.  Program letošního festivalu  je rozdělen na dvě části. V té první, odpolední si absolventi mohou prohlédnout v rámci exkurzí moderní výzkumná centra či si posedět v univerzitních kavárnách. Doporučujeme také procházku po kampusu, který nám roste do krásy. Druhá večerní část, odstartuje v 19 hodin v budově Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara. Na slavnostním večeru budou hosty v komponovaném večeru bavit studenti a absolventi ZČU. Návštěvníci se mohou těšit na na koncert akademických sborů a kapely One Dollar Jazz, módní přehlídku studentů oboru Fashion Design či vystoupení nového cirkusu v podání Žongléros Ansámbl. Chybět nebude ani prostor pro vzájemné setkání s bývalými spolužáky, raut a hudba k tanci.

Vstup na festival je zdarma po předchozí registraci. Podrobný program a bližší informace najdete na stránkách festivalu.