Přijďte si zatančit na univerzitní ples

Již po osmadvacáté se v pátek 22. března uskuteční reprezentační ples Západočeské univerzity. I letos  je pozván hvězdný host,  kterým bude zpěvačka a herečka Monika Absolonová. K tanci a poslechu zahraje plzeňská kapela Cover Gang, která vystupuje se zpěvačkou Soňou Havlíčkovou Borkovou, členkou Divadla J. K. Tyla nominovanou v roce 2012 na cenu Thálie za roli Evity. Těšit se můžete také na předtančení v podání Taneční školy Standardklub Praha (finálová formace Mistrovství České republiky plesových choreografií 2018) na skladbu Dmitrije Šostakoviče, Waltz No.2. Chybět nebudou ani oblíbené ukázky standardních tanců. Letos přibude taneční workshop tanečního studia Swingtangl, při kterém se naučíte, jak správně tančit swing. O půlnoční překvapení se pak postarají studentky Západočeské univerzity. Večerem provede moderátor Zdeněk Hůrka, chvilky v primátorském salónku zpříjemní Duo Cimbál.

Vstupenky za 450 a 350 Kč jsou v prodeji v kanceláři Stavovské unie studentů ZČU, Riegrova 17, dále pak v Informačním centru města Plzně na náměstí Republiky, v kampusu ZČU na Borech (Jakub Pokorný, UI122, vydavatel@uk.zcu.cz, +420 377 631 950) a online na webu Měšťanské besedy.