Společenský večer pro absolventy a partnery k 30. výročí ZČU

K 30. výročí založení Západočeské univerzity chystáme nejen pro naše absolventy, ale také naše partnery Společenský večer, který se uskuteční ve středu 10. listopadu od 19:00 hodin v budově Fakulty a designu Ladislava Sutnara.

Na co se můžete těšit? V prvé řadě na setkání se svými spolužáky ze studií a příjemně strávený večer na půdě vaší alma mater. Chybět samozřejmě nebude ani kulturní program. Během večera vystoupí plzeňský sbor Pilsen Voice pod vedením naší absolventky Lucie Hofmanové.  Divadlo J. K. Tyla představí v krátkých vstupech své čtyři soubory. Jana Piorecká  přednese za doprovodu harfy Dany Suchanové ukázku z opery Carmen. Pavel Režný a Charlotte Režná představí úplnou novinku – úryvek z muzikálu Sunset Boulevard. Činoherní soubor zastoupí Jaroslav Matějka se svou One man show a sólisté baletu Gaëtan Pires a  Corinne Cox předvedou tango duet ze Zkrocení zlé ženy. K tanci i poslechu vám pak celý večer bude hrát One Dollar Jazz – kapela složená z absolventů naší univerzity. Závěr večera pak bude patřit rautu a setkávání.

Pokud máte zájem se večera zúčastnit, a nepřišla vám pozvánka do vaší emailové schránky, prosíme o registraci zde.